Cultic lokacja auto

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tagi:

CULTIC to FPS inspirowany klasyką lat 90. Udostępniono demo i trailer

Jasozz Games prezentuje pierwszoosobową strzelaninę CULTIC. Do zapowiedzi dołączono filmik z gameplayem; zainteresowani odpalą też wersję demo.

Jeśli lubicie retro gry, to zapewne spodoba wam się ta produkcja. Studio Jasozz Games pracuje nad FPS-em CULTIC – shooterem inspirowanym Blood, w którym będziemy przedzierać się przez zastępy członków tajemniczego i zarazem brutalnego kultu.

Strzelanie będzie tylko jedną z wielu opcji wychodzenia z opresji. Jeśli ktoś preferuje wolniejszą rozgrywkę, to będzie mógł na przykład zastawiać pułapki czy buntować wrogów przeciwko sobie.

Jak to wygląda, możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Urok CULTIC opiera się na tym, że tytuł wygląda tak, jak klasyki z lat 90. Czyli tragicznie. Jednocześnie twórcy zapewniają, że ich projekt korzysta z dobrodziejstw aktualnych technologii: gra powstaje na nowoczesnym silniku, który oferuje realistyczną fizykę i oświetlenie.

Natomiast jeśli chcielibyście na własnej skórze poznać uroki mrocznego kultu, to na Steamie dostępne jest demo gry. Wystarczy wejść na stronę CULTIC na platformie i kliknąć przycisk Pobierz.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy należy spodziewać się premiery FPS-a. Wiele wskazuje na to, że fani oldshoolowych tytułów doczekają się tytułu już niebawem – na Steamie widnieje informacja „Coming soon”.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się