Negative Atmosphere - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Prawie jak Dead Space. Negative Atmosphere niepokoi klimatem na zwiastunie

W sieci pojawił się zwiastun rozgrywki Negative Atmosphere. To inspirowany Dead Space horror science-fiction z ciekawym pomysłem na siebie.

Tytuł zabiera nas w kosmos na opuszczony statek, który został opanowany przez powstałe na skutek epidemii tajemniczej choroby potwory. Gracze wcielają się w Samuela Edwardsa, który musi przetrwać i wydostać się ze statku w jednym kawałku. Brzmi jak Dead Space? Owszem, ale twórcy mają pewien ciekawy pomysł, którego nie znajdziemy w grze EA.

Edwards ma własne przekonania, przeszłe doświadczenia i mechanizmy radzenia sobie (…). Oznacza to, że moralność nie polega tylko na tym, czego chcesz jako gracz, ponieważ każda decyzja będzie miała wpływ na Edwardsa. Poznanie jego wartości jest ważne: praca z nimi lub przeciwko nim wpłynie na stan psychiczny Samuela i zmieni jego reakcje na wydarzenia.

– czytamy na karcie produktu gry

Na papierze brzmi to świetnie. Oczywiście trzeba poczekać do premiery gry, aby przekonać się, czy cokolwiek z tego wyniknie. Niemniej już teraz zapowiedzi napawają optymizmem. Jeśli brakuje Wam growych horrorów, warto mieć ten tytuł na oku.

Nie znamy jeszcze daty premiery Negative Atmosphere. Poniżej znajdziecie zwiastun rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się