Fani Dead Space powinni zobaczyć nowy zwiastun Negative Atmosphere

Fani Dead Space powinni zobaczyć nowy zwiastun Negative Atmosphere
Filmiki z gier Newsy PC

W sieci wylądował krótki, lecz naprawdę niezły filmik promujący Negative Atmosphere. To horror mocno inspirowany serią Dead Space, w którym gracz musi walczyć z tajemniczym wirusem, a konkretniej – efektami jego działania.

Sunscorched Studios prezentuje nowy zwiastun Negative Atmosphere, niezależnego horroru science fiction zainspirowanego kultową serią Dead Space. Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 4 i oferuje perspektywę z trzeciej osoby.

Fabuła gry przenosi nas do roku 2234. Trwa zimna wojna we wszechświecie, a ludzie zdołali stworzyć sztuczną inteligencję opartą na organicznych procesorach. Jak możecie się domyślić, przełom stał się zarazem zgubą dla naszej rasy.

Gracz wciela się w Samuela Edwards’a, 49-letniego byłego lekarza wojskowego, który znajduje się na pokładzie kosmicznego statku towarowego TRH Rusanov. Wybucha tam tajemnicza choroba, która powoduje, że wszystkie roboty i personel mutują i przekształcają się w przerażające stworzenia. Ich celem jest jedno – zniszczyć wszystko, co nie zostało jeszcze zainfekowane wirusem. Na nasze szczęście/nieszczęście, tym wszystkim jesteśmy my.

Edwards musi przetrwać, lecz podczas postępów w grze jego stan psychiczny coraz bardziej się pogarsza i zaczynają się halucynacje. Może dlatego Samuel ginie na nowym trailerze?

Data premiery Negative Atmosphere nie została ustalona, lecz do końca 2019 roku deweloper obiecuje wydać wersję demo gry.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie