Need for Speed – jest data i godzina ujawnienia nowej części wyścigów

Electronic Arts rozpoczęło odliczanie do wielkiej chwili – wiadomo już, kiedy poznamy pierwsze szczegóły Need for Speed 2019.

Oficjalna strona serii Need for Speed zamieniła się w ogromny licznik odmierzający czas do ujawniania tegorocznej odsłony gry. Oczekiwany moment nastąpi w środę (14 sierpnia) o godzinie 16:00 czasu polskiego. Szykujemy się na ostrą jazdę w starym stylu.

Trwa odliczanie do ujawnienia Need for Speed 2019.

Need for Speed 2019 z podtytułem Heat

Pierwsza prezentacja może zakończyć się na krótkim teasarze, a pełny obraz nowego NfS możemy zobaczyć dopiero podczas targów gamescom 2019, które startują na początku przyszłego tygodnia. Jednak już w środę poznamy z pewnością podtytuł gry, który – według nieoficjalnych wieści – brzmi Heat. Ujawnił go już pod koniec lipca austriacki sklep Gameware, który zaczął zbierać zamówienia przedpremierowe na Need for Speed Heat w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na karcie gry znalazła się okładka, lecz jest to cover tymczasowy, stanowiący grafikę z Need for Speed ​​No Limits.

Need for Speed Heat

Electronic Arts zapewniało, że pomimo nieobecności marki NfS na targach E3 w Los Angeles, premiera gry nastąpi jeszcze w tym roku.

O samej grze niestety nie wiemy zbyt wiele poza tym, że deweloperzy chcą nam zafundować powrót do korzeni oraz przywrócić klimat pościgów policji za bandytami. Do tych skromnych informacji dołączają kolejne, które przedstawił na oficjalnym blogu Elektroników menedżer społeczności Ben Walke. Zapewnia on, że kluczem do nowej odsłony Need for Speed jest duża liczba samochodów oraz modyfikacja aut. Jest to fundament nadchodzącej części, jak i całej serii.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.