Need for Speed: Underground 2 Remaster? Kultowy klasyk odświeżony z RT

Need for Speed: Underground 2
Newsy PC

Jeżeli chodzi o kultowe gry wyścigowe, to prawdziwym klasykiem bez wątpienia jest Need for Speed: Underground 2. Gra ma już na karku trochę lat, ale nadal może wyglądać cudownie. Sprawdźcie, jak prezentuje się tytuł w nowej, odświeżonej wersji. To nie remaster, ale wyjątkowy mod, wprowadzający do gry technologię RTX, cudowne oświetlenie i wiele więcej.

Need for Speed: Underground 2 z piękną grafiką – to mod

To, co gracze potrafią osiągać z wykorzystaniem modów RTX REMIX przechodzi ludzkie pojęcie. Regularnie pojawiają się nowe gry sprzed lat, które w nowych i odświeżonych wersjach prezentują się po prostu cudownie. Nie tak dawno informowaliśmy was o modach do Tomb Raider 2 czy Grand Theft Auto: Vice City. W obydwu przypadkach mody zmieniały naprawdę dużo. Śmiało można by stwierdzić, że to skrupulatnie przygotowane remastery, a nie jedynie fanowskie modyfikacje — i to dostępne w sieci zupełnie za darmo.

Teraz przyszedł jednak czas na innego klasyka. Pewien twórca modów o ksywce UncleBurrito stworzył mod RTX REMIX do kultowej gry wyścigowej Need for Speed: Underground 2. Chociaż tytuł ma na karku niemal 20 lat, to nadal może wyglądać olśniewająco. Wystarczy dodać nowe oświetlenie, sporo magii RTX i tak prezentuje się efekt końcowy:

Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground 2

Chcecie zobaczyć grę w akcji? Proszę bardzo, oto gameplay:

Jeżeli chcecie pobrać mod, to jest on dostępny na tej stronie internetowej. Warto zaznaczyć, że Cała modyfikacja nie osiągnęła jeszcze statusu pełnej wersji. To wciąż demo, które może zawierać pewne błędy lub niedociągnięcia. Autor nieustannie pracuje nad tym, aby jego mod osiągnął swoją finalną formę. I tak wygląda już świetnie, więc warto sprawdzić.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie