Need for Speed Unbound na gameplayu pokazującym nowy tryb. W sam raz dla fanów popisów za kółkiem

Need for Speed Unbound - gameplay pokazuje zupełnie nowy tryb gry
Newsy PC PS5 Xbox Series

A$AP Rocky przedstawia nam zupełnie nowy tryb „Rozróby” w Need for Speed Unbound. Entuzjaści popisywania się znajdą tu dla siebie wiele dobrego.

Premiera Need for Speed Unbound zbliża się wielkimi krokami (2 grudnia!), a twórcy coraz częściej pokazują nam kolejne fragmenty gry. Tym razem mowa o nieco ponad minutowym filmiku, który jednak pokazuje całkiem sporo. Skupia się w końcu na zupełnie nowym trybie gry „Rozróba” (Takeover), w którym damy prawdziwy popis naszych umiejętności jazdy za kółkiem.

Need for Speed Unbound z zupełnie nowym trybem gry – gameplay

NFS Unbound ma zaoferować przede wszystkim „niespotykany” i kompletnie zbudowany od podstaw system jazdy. Twórcy chwalą się, że fizyka jest dla nich niezwykle ważna, a gra ma ucieszyć fanów realizmu oraz bardziej arcade’owego podejścia. Czy faktycznie uda im się to połączyć? Pojęcia nie mam, ale na pewno zrobimy z tego spory użytek w trybie „Rozróby”, który właśnie został zaprezentowany na nowym fragmencie rozgrywki.

Sednem rozgrywki znów będą nielegalne uliczne wyścigi, tym razem wraz z zakładami i wpisowym. W wolnych chwilach będziemy jednak mogli zaimponować innym kierowcom w nowym trybie. Ten polega na wykręceniu jak najlepszego wyniku na danej trasie. Należy więc spodziewać się szaleńczej jazdy, uderzania w porozrzucane wszędzie przeszkody i wykonywaniu trików, których nie powstydziłby się Tony Hawk, jeżeli jeździłby samochodem, a nie na desce.

Wygląda to ciekawie, ale nie będę ukrywał, że traktuję to raczej jako miły dodatek, a nie główną esencję. Ciekaw jestem, czy twórcom faktycznie uda się powrócić niejako do korzeni cyklu i ponownie uraczyć nas streetowym klimatem nielegalnych wyścigów ulicznych. Sama grafika wskazuje, że jak najbardziej! W końcu to jedna z najciekawiej wyglądających gier ostatnich lat pod względem stylu graficznego. Oczywiście będzie można też z niego po części zrezygnować.

W tym miejscu znajdziecie listę wszystkich dostępnych w grze na premierę aut.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie