Need for Speed – pięć trybów rozgrywki i wciągająca fabuła

Twórcy nadchodzącego Need for Speed przekonują, że nowa odsłona serii to nie tylko dynamiczne wyścigi, lecz również wciągająca jak bagno historia.

Najnowsza część NfS powstaje pod skrzydłami studia Ghost Games, które zapewnia, że szykuje dla nas prawdziwy powrót do korzeni serii. – Nazwa gry to po prostu Need for Speed, bez żadnego podtytułu. Dlatego, że chcemy przygotować prawdziwy restart serii – podkreśla na łamach GameReactor producent Leanne Loombe z zespołu Ghost Games. Dodaje, że nowy NfS posiada naprawdę mocną historię, która pochłonie nas od pierwszych chwil spędzonych z grą.


Fabuła to jedno, lecz fani prędkości oczekują ostrej jazdy, tuningowania i ciekawych trybów rozgrywki. Leanne Loombe zaznacza, że jeśli chodzi o dostosowywanie samochodów, otrzymamy naprawdę ogromne możliwości. Ghost Games współpracuje z firmami zajmującymi się tuningiem, więc możemy liczyć na profesjonalne podejście do tematu.

Wydawca Need for Speed, czyli Electronic Arts, przynosi z kolei trochę informacji odnośnie trybów, jakie trafią do gry. Będzie ich pięć. Co prawda opisy przedstawione przez EA brzmią jak typowy PR, lecz dostajemy chociaż ogólne wyobrażenie o tym, co na nas czeka.

Tryby gry w Need for Speed:

  • Speed – gaz do dechy, niesamowite prędkości, maksymalna adrenalina. Zdobądź się na odwagę, by nigdy nie ściągać nogi z gazu i pokonuj kolejne granice;
  • Style – wyraź siebie poprzez jazdę, precyzyjnie pokonując kolejne zakręty;
  • Build – przygotuj swoje auto na ekstremalne modyfikacje wizualne oraz wydajnościowe. Poprawiaj i personalizuj, aż do doskonałości;
  • Crew – jazda z własną ekipą, nigdy nie pojawisz się na ulicy samotnie. Radość ze współpracy i chaosu na mieście;
  • Outlaw – uciekaj przed policją i poczuj dreszczyk pościgu.

Na koniec przypominamy, że nowy Need for Speed ma trafić do sprzedaży już 3 listopada tego roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

73 Shares
Share73
+1
Tweet