Nowy Need For Speed nie zawiedzie? Oto rozgrywka w 4K/60fps

Coś dla fanów szybkich samochodów.

Need For Speed Payback zawita 10 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kto odlicza dni i godziny, niech zerknie na poniższe materiały.

Pierwszy filmik udostępniła Nvidia, zatem możemy spojrzeć na wersję PC wyścigów. Gameplay został zarejestrowany w rozdzielczości 4K oraz płynności na poziomie 60 klatek animacji na sekundę.

Na drugą nóżkę mamy gameplay od serwisu IGN. Prezentuje on pierwszą misję z demo Need For Speed Payback, które zaprezentowano podczas targów Gamescom 2017.

Na Gamescom 2017 nie zabrakło emocji dla fanów prędkości

Podczas targów Gamescom 2017 poznaliśmy kolejne szczegóły produkcji oraz zobaczyliśmy wyładowany adrenaliną zwiastun.

EA ogłosiło, że w wyścigach zobaczymy BMW M5. Auto jest na tyle wszechstronne, że może reprezentować jedną z czterech klas: wyścig, drag, drift i ucieczka.

Elektronicy zdradzili też co nieco na temat gliniarzy, którzy pojawią się na drodze by uprzykrzyć nam życie.

Need for Speed Payback lokalna policja się nie patyczkuje. Jeśli ściągniesz na siebie pościg, musisz mieć oczy dookoła głowy. Gliny będą podążać za tobą krok w krok, stając się wszechobecnym zagrożeniem.

Będą także działać zespołowo, stosując skoordynowane manewry, a jednocześnie dostosowując działania do twojej prędkości. Będą robić wszystko, żeby cię otoczyć, unieruchomić i aresztować. Wydaje ci się, że masz gliniarza z tyłu pod kontrolą? Być może należałoby się zacząć martwić tym po lewej.

W Need for Speed Payback spotkasz różne rodzaje glin:

  • Crown Victoria – standardowy i najczęściej spotykany radiowóz w Fortune Valley. Może wykonywać rozmaite manewry i z reguły jako pierwszy rozpoczyna pościg.
  • Dodge Charger SRT8 – podobny do Crown Victorii, ale ma większą prędkość maksymalną i mocniejszą budowę, co czyni z niego godnego przeciwnika.
  • Corvette GS – najszybszy z radiowozów służących obecnie w Fortune Valley. Pozwala policji dotrzymać kroku najpotężniejszym supersamochodom.
  • Pancer – niedostatki prędkości pancer nadrabia brutalną siłą. Trudno o bardziej przerażający widok niż szykujący się do taranowania pancer. Jego masa sprawia, że znacznie trudniej przed nim uciec w przypadku przygwożdżenia, dlatego też pancer jest niezwykle groźnym przeciwnikiem.
  • Śmigłowiec – dodatkowa para oczu w powietrzu zapewnia jeszcze większy poziom emocji podczas policyjnych pościgów.
Need for Speed Payback
Need for Speed Payback

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: