Poznajcie nową odsłonę Need for Speed!

Jest data premiery, platformy docelowe, trailer i pierwsze szczegóły.

Electronic Arts zapowiedziało na dzisiaj, na godz. 15:00 czasu polskiego, prezentację oczekiwanej przez wielu graczy nowej odsłony wyścigowej serii. Oto najważniejsze informacje, które właśnie wylądowały w sieci!

Need for Speed Payback – bo tak brzmi pełna nazwa nadchodzącej gry – wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w listopadzie tego roku. Dokładna data premiery to 10 dzień wspomnianego miesiąca. Tytuł powstaje pod skrzydłami studia Ghost Games.

Fabularnie NfS Payback skupi się na działalności kartelu Familii, działającego w mieście Fortune Valley, wzorowanym na Las Vegas. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście – tłumaczą Elektronicy.

Poznamy trzech bohaterów: Tylera, Maca oraz Jessa. Znajomi spotykają się po latach i mają niewyrównane rachunki (nie, nie za prąd i gaz) ze wspomnianą organizacją oraz miejscową policją. Zaczyna się zatem wielka zadyma, podczas której nasi bohaterowie wystartują w kolejnych wyścigach, zdobywając punkty reputacji. Oprócz tego będą inne wyzwania, jak np. kradzieże samochodów czy bitwy samochodowe.

Jak możemy dowiedzieć się z opisu pierwszego zwiastuna, w Need for Speed Payback powróci tuning i to jeszcze bardziej rozbudowany niż w poprzedniej odsłonie. Gra nie będzie wymagała stałego podłączenia do internetu.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun Need for Speed Payback!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.