NBA 2K17 – bonus za pre-order i Michael Jordan na nowym zwiastunie

Gotowi kolejny raz stanąć na boisku i dać komuś kosza?

NBA 2K17 od studia Visual Concepts zadebiutuje na rynku we wrześniu tego roku. Czasu zatem jeszcze trochę zostało, lecz machina marketingowa już się rozpędza, serwując nam świeżutki zwiastun tytułu, w którym zobaczymy starcie obecnej drużyny olimpijskiej ze świetnym Dream Teamem, który walczył na igrzyskach w 1992 roku. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że Dream Team będzie dodawany jedynie do zamówień przedpremierowych NBA 2K17, zatem jeśli ktoś chce zagrać w nowej odsłonie koszykówki Jordanem, niech składa pre-order. To kolejny bonus do zamówień przedpremierowych. Wcześniej ujawnione, to 5 000 wirtualnej gotówki oraz zestaw MyTEAM (zawiera 3 paczki kart z gwarantowaną kartą Paul George Free Agent).


Przypominamy, że NBA 2K17 zostanie wydane w Polsce przez firmę Cenega, a na okładce tytułu zagości Paul Geroge. Obecność Geroge’a na okładce odzwierciedla jego spektakularny powrót na parkiet w sezonie 2015-2016, podczas którego grał ze swoją najlepszą życiową średnią 23,1 pkt. na mecz w sezonie regularnym.

– Gram w NBA 2K odkąd pamiętam i uhonorowanie mojej osoby obecnością na okładce gry NBA 2K17 upewnia mnie, że ciężka praca na i poza boiskiem popłaca – powiedział Paul Geroge, który w sezonie 2015-2016 poprowadził swoją drużynę do fazy playoff rozgrywek NBA. – Jestem podekscytowany możliwością współpracy z firmą 2K i mam nadzieję, że pomogę w rozwoju marki NBA 2K.

Standardowe wydanie NBA 2K17 będzie dostępne na komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej), a także na konsole: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Gra ukaże się w angielskiej wersji językowej a jej premiera została przewidziana na 20 września tego roku.

W sprzedaży pojawi się również NBA 2K17 Kobe Bryant Legend Edition. Taka wersja gry będzie dostępna jedynie w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Gracze, którzy zamówią ją przed premierą, otrzymają dodatki fizyczne i cyfrowe związane z Kobem Bryantem i nie tylko:

Dodatki fizyczne:

  • Plakat z Kobem Bryantem
  • 2 karty kolekcjonerskie
  • Skórka na kontroler „Black Mamba”

Dodatki cyfrowe:

  • 30 000 wirtualnej gotówki
  • 3 paczki kart MyTeam (z jedną gwarantowaną kartą Kobego Bryanta)
  • Buty Nike Kobe 11
  • Strój Kobe #8 Mitchell
  • Bluza Kobego
  • I wiele innych!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet