Napady w GTA Online. Dlaczego jeszcze nie wszyscy dostali?

Część graczy już się bawi, a Wy?

Dzisiaj wielki dzień dla wszystkich fanów GTA. Dodatek z napadami do GTA Online właśnie ujrzał światło dzienne! My już pobieramy – aktualizacja waży w przypadku PlayStation 4 dokładnie 4.75 GB.


Niestety wygląda na to, że nie wszyscy mogą jeszcze ściągnąć DLC. Jak czytamy na łamach serwisu vg247, Rockstar prawdopodobnie postanowił uwalniać aktualizację partiami. Można się domyślać, że taki zabieg jest spowodowany dbałością o stabilność serwerów.

W efekcie jedni gracze mogą już bawić się w rabowanie banków, a inni nadal z niecierpliwością czekają na utęsknione DLC. Według wspomnianego serwisu taka sytuacja ma miejsce na wszystkich platformach oprócz PlayStation 3. W przypadku last-gena od Sony nie pojawiły się jeszcze sygnały, że komuś udało się pobrać dodatek z napadami. Dajcie znać, czy Wasze PS3 już widzi aktualizację, czy nadal czekacie.

Jak wspomnieliśmy, na PS4 napady zajmują na dysku twardym konsoli 4.75 GB. Na forum Reddit gracze donoszą, że jeśli posiadacie konsolę Xbox One, należy przygotować 4.2 GB wolnej przestrzeni. Natomiast na PS3 oraz Xbox 360 dodatek powinien zająć od1.2 do 1.5 GB.

My już pobieramy napady w wersji na PlayStation 4. A Wy?

GTA-Online-Napady-pobieranie

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

35 Shares
Share35
+1
Tweet