Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Najrzadsze osiągnięcie na Xbox? Spore zaskoczenie

Okazuje się, że właścicielem najrzadszego osiągnięcia na Xbox Live jest nie kto inny, jak sam Todd Howard. Producent pracujący dla Bethesdy zdradza ciekawostkę.

Okazuje się, że związek Bethesdy i Microsoftu ma głębsze korzenie, niż można by się było spodziewać.

Jeśli zastanawialiście się kto jest posiadaczem najrzadszego osiągnięcia w historii gier wideo, to odpowiedź jest dość zaskakująca. Szczęśliwcem okazuje się być Todd Howard

W specjalnym poście komentującym przejęcie firmy przez Microsoft, Todd podzielił się z fanami historią zdobycia jedynego w swoim rodzaju osiągnięcia.

Kiedy otrzymałem Lifetime Achievement Award na GDC zażartowałem, że jestem ciekaw ile dostałbym punktów Gamescore za takie osiągnięcie. Pod koniec konferencji kilku kolegów z Microsoft pogratulowało mi i powiedzieli, że się dowiedzą.

Kilka miesięcy później dostałem kod do ich gry sygnowanej moim nazwiskiem i przypisanej tylko do mojego konta. Kiedy ją uruchomiłem, otrzymałem osiągnięcie „Lifetime” za 1000 punktów. Wciąż znajduje się ono na mojej liście i uśmiecham się za każdym razem, kiedy je widzę.

~Todd Howard

Trzeba przyznać, że to chyba najbardziej jednoznaczna ze wszystkich możliwych nagród za osiągnięcia w branży gier wideo.

O możliwych skutkach przejęcia Bethesdy przez Microsoft przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%