Najrzadsze osiągnięcie na Xbox? Spore zaskoczenie

0 komentarzy

Okazuje się, że właścicielem najrzadszego osiągnięcia na Xbox Live jest nie kto inny, jak sam Todd Howard. Producent pracujący dla Bethesdy zdradza ciekawostkę.

Okazuje się, że związek Bethesdy i Microsoftu ma głębsze korzenie, niż można by się było spodziewać.

Jeśli zastanawialiście się kto jest posiadaczem najrzadszego osiągnięcia w historii gier wideo, to odpowiedź jest dość zaskakująca. Szczęśliwcem okazuje się być Todd Howard

W specjalnym poście komentującym przejęcie firmy przez Microsoft, Todd podzielił się z fanami historią zdobycia jedynego w swoim rodzaju osiągnięcia.

Kiedy otrzymałem Lifetime Achievement Award na GDC zażartowałem, że jestem ciekaw ile dostałbym punktów Gamescore za takie osiągnięcie. Pod koniec konferencji kilku kolegów z Microsoft pogratulowało mi i powiedzieli, że się dowiedzą.

Kilka miesięcy później dostałem kod do ich gry sygnowanej moim nazwiskiem i przypisanej tylko do mojego konta. Kiedy ją uruchomiłem, otrzymałem osiągnięcie „Lifetime” za 1000 punktów. Wciąż znajduje się ono na mojej liście i uśmiecham się za każdym razem, kiedy je widzę.

~Todd Howard

Trzeba przyznać, że to chyba najbardziej jednoznaczna ze wszystkich możliwych nagród za osiągnięcia w branży gier wideo.

O możliwych skutkach przejęcia Bethesdy przez Microsoft przeczytacie w tym artykule.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się