Kate Winslet w serialu Mare z Easttown

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Najpopularniejsze w Polsce filmy i seriale z HBO GO. Co oglądaliśmy w 2021 roku?

Mamy zestawienia, jakie najlepsze seriale i filmy na HBO GO najchętniej oglądali Polacy w 2021 roku.

Choć HBO GO nie jest aż tak popularne w naszym kraju jak Netflix, również ta platforma przyciąga wielu widzów. Nie ma się raczej co dziwić, części obecnych tutaj tytułów nie można streamować legalnie z żadnego innego źródła. Dotyczy to zresztą nie tylko produkcji oryginalnych HBO, ale także klasyków takich, jak choćby Przyjaciele; serial był przez pewien czas dostępny na Netflix, jednak obecnie poza telewizją można obejrzeć go wyłącznie na HBO GO.

Platforma udostępniła niedawno statystyki pokazujące najpopularniejsze filmy i seriale w 2021 roku. Zestawienia dotyczą wyłącznie Polski, a zatem możecie przekonać się, czy Wasz gust wpisuje się w ogólne tendencje w naszym kraju, czy też może wolicie inne produkcje.

TOP 10 – najlepsze seriale z HBO GO w 2021 roku

Na liście nie zabrakło zarówno klasycznych już produkcji HBO, jak i zupełnych nowości. Wspomniani już Przyjaciele także znaleźli się w zestawieniu, choć dopiero na 5. pozycji. Pierwsze miejsce przypadło zeszłorocznej premierze, czyli Mare z Easttown z Kate Winslet w roli głównej. Serial opowiada historię policjantki z małego miasteczka, które musi zmierzyć się z własnymi tajemnicami wychodzącymi na jaw po zagadkowym morderstwie. Oto, jak prezentuje się całe zestawienie:

 1. Mare z Easttown
 2. Gra o tron
 3. Opowieść podręcznej
 4. Rick i Morty
 5. Przyjaciele
 6. Czarnobyl
 7. Księga czarownic
 8. Sukcesja
 9. I tak po prostu…
 10. Nierealne

TOP 10 – najlepsze filmy HBO GO w 2021 roku

Zestawienie filmów nie zawiera raczej wielkich niespodzianek. Na liście znalazły się trzy produkcje o superbohaterach, na dodatek na bardzo wysokich pozycjach, co wpisuje się mocno w popularność całego kina superbohaterskiego. Co ciekawe, 3. pozycję zajął program rocznicowy Przyjaciele: Spotkanie po latach. Tak wysoka lokata odcinka specjalnego wskazuje na to, że naprawdę zżyliśmy się z szóstką z Nowego Jorku. Całe zestawienie prezentuje się następująco:

 1. Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
 2. Wonder Woman 1984
 3. Przyjaciele: Spotkanie po latach
 4. Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
 5. Harry Potter i kamień filozoficzny
 6. Mulan
 7. Spectre
 8. Na noże
 9. Coco
 10. Harry Potter i komnata tajemnic

Co Wy oglądaliście na HBO GO w zeszłym roku?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się