HBO Max z datą premiery w Polsce na oficjalnej stronie. Kiedy zadebiutuje usługa?

HBO Max - grafika informacyjna - bohaterowie filmów i seriali
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

HBO Max, długo wyczekiwany następca HBO GO może niebawem zagościć wśród polskich domostw na stałe. Na stronie zapowiadanej usługi pojawiła się data premiery w Polsce. Co ciekawe – szybko została ściągnięta.

Sytuacja miała miejsce w nocy z 20 na 21 stycznia, kiedy to po wejściu na hbomax.com/pl/pl wyświetlała się grafika z poniższego tweeta. Jak widać, do debiutu usługi w naszym kraju nie pozostało wcale tak dużo czasu, bo za mniej niż 2 miesiące wszyscy moglibyśmy nacieszyć się rozbudowanym następcą HBO GO.

HBO Max pojawi się 8 marca.

Przygotujcie się na totalnie nową jakość streamingu.

W chwili pisania tego tekstu na wymienionej stronie internetowej nie odnajdziecie już powyższej grafiki, co może oznaczać dwa scenariusze. Pierwszy, najbardziej prawdopodobny to taki, według którego ktoś po prostu udostępnił te informacje zbyt prędko. Przecież nikt nie przygotowuje specjalnego obrazka bez powodu, prawda?

Druga możliwa opcja to ewentualna pomyłka, na co wskazuje to, że tekst z omawianej grafiki jest wypisany w języku angielskim. Jestem zdania (i pewnie niejedna osoba się ze mną zgodzi), że takie reklamy powinny być przystosowane do danego rynku, gdzie mają wyjść. Mimo to, bardziej jestem nastawiony na wersję z poprzedniego akapitu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie