10 najczęściej piraconych filmów 2021 roku. Kino superbohaterskie i zaskoczenie na pozycji lidera

grafika promocyjna filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Filmy Filmy i seriale Newsy

Portal The Wrap podał, jaki był najczęściej piracony film 2021 roku. O dziwo, nie znalazła się tu produkcja o superbohaterach.

Produkcje superbohaterskie nadal oczywiście są w zestawieniu, podobnie jak zdominowały listę najczęściej piraconych seriali. W tym przypadku na pierwszym miejscu znalazł się jednak inny tytuł. Najczęściej piracony film 2021 roku to bowiem… Godzilla vs. Kong Adama Wingarda. Tytuł wszedł do kin w marcu ubiegłego roku, tego samego dnia trafił również na platformę HBO Max. Jak widać, jednak nie wszyscy postanowili obejrzeć go za pośrednictwem legalnego źródła.

W zestawieniu wyróżnia się także głośna Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Wizja oryginalnego reżysera interesowała widzów na tyle, że film znalazł się na drugim miejscu listy. Podium zamyka kolejna produkcja poświęcona superbohaterom, czyli Czarna Wdowa. Lista zawiera również dwa inne tytuły, po jednym z Marvela i DC – zobaczcie sami. Oto, jak prezentuje się cała dziesiątka piraconych filmów 2021 roku:

  1. Godzilla vs. Kong
  2. Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
  3. Czarna Wdowa
  4. Szybcy i wściekli 9
  5. Mortal Kombat
  6. Legion samobójców: The Suicide Squad
  7. Cruella
  8. Wonder Woman 1984
  9. Raya i ostatni smok
  10. Wyprawa do dżungli

Powyższe zestawienie przedstawił portal The Wrap, korzystając z danych zebranych przed firmę Akamai. Informacje zbierano w okresie od stycznia do września 2021 roku; z tego względu na liście brakuje późniejszych premier, jak choćby Spider-Man: Bez drogi do domu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia