Na kupno Steam Decka nadal trzeba czekać w kolejce, a Valve już planuje kolejne wersje sprzętu

Steam Deck - Valve przyspiesza dostawy, kolejka się zmniejsza
Newsy PC

Steam Deck to sprzęt wciąż trudny do kupienia, choć dostawy ostatnimi czasy bardzo mocno przyspieszyły. Valve postanowiło przedstawić wstępne plany na przyszłość.

W udostępnionej przez producenta broszurze możemy wyczytać, że firma – poza poprawkami oprogramowania aktualnego modelu urządzenia – planuje już kolejne iteracje sprzętu. Choć o następcy Decka usłyszymy zapewne dopiero za kilka lat, Valve dość jasno daje do zrozumienia, że Deck zdobył popularność pozwalającą patrzeć daleko w przyszłość.

Steam Deck reprezentuje pierwszy w nowej kategorii przenośny komputer do gier Steam. W przyszłości Valve będzie kontynuowało prace nad tym produktem, wprowadzając ulepszenia i iteracje sprzętu i oprogramowania, wprowadzając na rynek nowe wersje urządzenia Steam Deck.

– czytamy w broszurze Valve

Mobilny komputer gamingowy od Valve to ogromny sukces, co potwierdzają między innymi wciąż trwające po kilka miesięcy kolejki po samą możliwość zamówienia sprzętu. Zainteresowanie jest ogromne i często słyszy się, że to właśnie sprzęt od twórców Steama może być pierwszym poważnym zagrożeniem dla konsoli Nintendo Switch. Są to jednak na razie jedynie domysły zahaczające o myślenie życzeniowe.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie