Myszki gamingowe V550 i V551 od Patriot Viper Gaming w niezłej cenie

Oto co potrafią nowości od Patriot. Precyzyjny sensor i programowalne przyciski to nie wszystko, czym mogą zaskoczyć.

Patriot rozszerza markę Viper Gaming o nowe myszki. Viper 550 i Viper 551 skierowane są do bardziej wymagającej grupy odbiorców, czyli komputerowych graczy. Produkty te spełniać mają wszystkie ich potrzeby, oferując precyzyjne sensory uznanej firmy Pixart, które zapewniają wsparcie dla wysokich rozdzielczości DPI, a także ergonomiczny kształt, podświetlenie RGB i oprogramowanie umożliwiające personalizację ustawień.

Mysz Viper 550 wyposażona została w sensor Pixart PMW3325, uzyskujący sprzętowo 5000 DPI, ale za sprawą oprogramowania Viper można podwoić tę wartość do 10 000 DPI. Przyciski oparto o wytrzymałe przełączniki Omron o żywotności aż 10 mln kliknięć, a konstrukcja jest w pełni symetryczna, co oznacza, że przyciski boczne znajdują się zarówno po lewej, jak i prawej stronie (łącznie 9, z czego 8 programowalnych), dzięki czemu wygodnie mogą z niej korzystać również leworęczne osoby. Warto też wspomnieć o klasycznym, lubianym przez graczy kształcie, który świetnie spisuje się w dynamicznych grach akcji, szczególnie strzelankach, gdzie wykonujemy szybkie ruchy oraz gumowanych panelach bocznych zauważalnie poprawiających chwyt. Nie można też zapomnieć o kablu w oplocie oraz podświetleniu RGB, które można dopasować do własnych preferencji, wybierając kolor spośród 16,8 mln barw.

Viper 551 to jak sama nazwa wskazuje bardzo podobna mysz, ale z kilkoma istotnymi różnicami. Po pierwsze, model ten otrzymał uprawnioną wersję sensora Pixart, czyli PMW3327, która osiąga natywnie 6200 DPI, a oprogramowanie Viper zwiększa tę wartość do nawet 12 000 DPI. Tutaj również zastosowano trwałe przełączniki Omron, ale konstrukcja pochwalić może się 8 przyciskami (w tym 7 programowalnymi). Wynika to z faktu, że zastosowano tu bardziej profilowany kształt, typowy dla praworęcznych graczy i zrezygnowano z przycisków bocznych po prawej stronie, ale w zamian dodano jeden umieszczony na zewnętrznej krawędzi lewego przycisku głównego. Poza tym, tutaj również możemy liczyć na podświetlenie RGB i kabel w oplocie.

Patriot V551

Obie nowości od Patriot to produkty skierowane do bardziej wymagających graczy, którzy oczekują od myszy wysokiej precyzji i typowo gamingowych cech, jak wygodny kształt, sprzyjający długim sesjom i kontroli nad urządzeniem, możliwości personalizacji ustawień, które zapisywane mogą być na 5 różnych profilach, solidne wykonanie z wysokiej jakości podzespołów czy opcja zmiany DPI “w locie”. Viper 550 i Viper 551 będa sprzedawane w cenie 149 zł.

Źródło: Patriot

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: