Hardkorowe zadanie, za które można dostać myszkę dla gracza

Hardkorowe zadanie, za które można dostać myszkę dla gracza
Newsy PC Technologie

Blizzard Entertainment, wydawca gry World of WarCraft, udostępnił w tym roku aktualizację, która wprowadziła do rozgrywki nową instancję – Grobowiec Sargerasa. Na końcu lokacji wojownicy muszą pokonać jedną z najpotężniejszych istot w Azeroth, Kil’Jaedena. Dla członków gildii, która jako pierwsza upora się z nowym wyzwaniem w WoW-ie na najwyższym poziomie trudności, ROCCAT przygotował specjalne nagrody – bezprzewodowe myszki ROCCAT Leadr.

Od kilku tygodni gildie z całego świata ostrzą miecze, szykują pancerze i rozpalają magiczne moce, aby zapisać się na kartach historii społeczności World of WarCraft. Mnóstwo osób poświęciło wiele godzin, aby stać się pierwszymi graczami na świecie, którzy ukończą zadanie związane z Grobowcem Sargerasa na poziomie „hardcore”.

Choć pokonanie Kil’Jaedena na HC stanowi nie lada wyczyn to zwycięzcy tego pojedynku nie otrzymają żadnej nagrody ani od wydawcy gry, ani od innej firmy. W czasach, gdy e-sportowcy na całym świecie są nagradzani za swoje wyniki i osiągnięcia, profesjonalni gracze w World of WarCraft mogą liczyć jedynie na satysfakcję i uznanie wielomilionowej społeczności fanów WoW.

ROCCAT Leadr

Pracownicy firmy ROCCAT, jako aktywni gracze World of Warcraft, nagrodzą wysyłki kolegów z serwera. Zdecydowali się ogłosić mały konkurs dla gildii. Grupa, która wkroczy do instancji na poziomie HC, rzuci wyzwanie Kil’Jaedenowi i wyjdzie ze starcia zwycięsko, otrzyma w prezencie myszki ROCCAT Leadr.

Jak zaznacza producent, bezprzewodowy Leadr wyposażony został w nowatorski sensor optyczny Owl-Eye z rozdzielczością nawet do 16 000 DPI. To pierwsza na świecie myszka bezprzewodowa posiadająca zalety, którymi do tej pory charakteryzowały się wyłącznie produkty wyposażone w kabel – znakomitą wydajność i nadzwyczajną szybkość działania. Leadr gwarantuje rozgrywkę bez opóźnień, a także stałe i dokładne śledzenie ruchów grającego. Dzięki stacji dokującej i kablowi do szybkiego ładowania, ROCCAT podnosi poprzeczkę dla konkurencji na rynku myszek bezprzewodowych.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie