Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gadająca kaczka, dzik z napadami wściekłości i ludzkie dziewczę w nowej grze o postapokalipsie

Taką niecodzienną ekipą pokierujemy w nadchodzącym Mutant Year Zero: Road to Eden, które prezentuje się naprawdę klimatycznie. Zapraszamy na zwiastun oraz gameplay.

W listopadzie tego roku posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli sięgnąć po Mutant Year Zero: Road to Eden od studia The Bearded Ladies Consulting. Nad grą pracują m.in. projektanci takich tytułów jak Hitman, czy współtwórca gry PayDay.

Mutant Year Zero: Road to Eden – zapraszamy do Zony

Deweloperzy przedstawiają swoją produkcję jako taktyczną grę przygodową łączącą system walki turowej znany z serii XCOM z mechaniką skradania się w czasie rzeczywistym oraz odkrywaniem świata, w którym skończyło się już panowanie rodzaju ludzkiego.

Spotkamy Ciri w Cyberpunk 2077? Adam Badowski i Marcin Iwiński odpowiadają

Jak czytamy w opisie Mutant Year Zero: Road to Eden: Ludzkość wyginęła. Na szczątkach cywilizacji żerują mutanty, zdeformowane humanoidy i zwierzęta – szukając ratunku lub po prostu czegoś do jedzenia. Aby przetrwać, musisz razem ze swymi kompanami wyruszyć na wyprawę do Zony.

Oczywiście w tak niebezpiecznym świecie będziemy musieli być uzbrojeni po zęby. Twórcy gry tłumaczą, że w  Mutant Year Zero: Road to Eden dostępne jest mnóstwo broni – od prowizorycznych proc po karabiny o dużym zasięgu, a także ubrań – od cylindrów po policyjne kamizelki kuloodporne. Nic tak nie oddaje atmosfery świata, na którym nie ma już ludzi, jak szarżujący z garłaczem w rękach zmutowany dzik w naszpikowanej kolcami metalowej zbroi.

Poniżej znajdziecie świeżutki zwiastun Mutant Year Zero: Road to Eden oraz dłuższy fragment rozgrywki, gdzie można zobaczyć, jak nasi bohaterowie – Dux, Bormin, Selma – radzą sobie z giwerami w rękach.

Mutant Year Zero: Road to Eden – trailer i gameplay


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%