Dzisiejsza gra za darmo od Epic Games Store to gratka dla fanów kultowych RPG

Epic Games Store - gra za darmo - Mutant Year Zero Road to Eden
PC

Od dziś przez jedynie 24 godziny możecie odebrać kompletnie za darmo grę Mutant Year Zero: Road to Eden. Spieszcie się logować do Epic Games Store, aby odebrać prezent. Wcale nie pozostało tak wiele czasu.

Nowy epicowy gratis możecie zgarnąć jedynie do 23 grudnia, do godziny 16:59. Po tym terminie wejdzie kolejna produkcja, którą każdy z Was będzie mógł otrzymać, nie wydając przy tym ani grosza. Przypominam, że od połowy grudnia w sklepie Epic Games Store codziennie rozdawany jest kolejny tytuł, dlatego cotygodniowe rozdawanki są tymczasowo zawieszone.

Mutant Year Zero: Road to Eden to jedna z paru gier w uniwersum kultowego systemu RPG. Rozgrywka tutaj skupia się na walkach turowych w świecie pełnym zmutowanych istot. Niejeden raz natraficie na zwierzoludzi, którymi nawet pokierujecie. Gameplay niektórym może kojarzyć się z popularną serią XCOM i nic w tym dziwnego. Nie zabrakło jednak kilku autorskich rozwiązań, więc każdy powinien być zadowolony.

Jeśli wierzyć przeciekowi z Reddita, który m.in. wskazał dzisiejszą produkcję, już jutro będziecie mogli otrzymać Vampyr. Czy tak na pewno będzie? Przekonamy się po 17:00 w najbliższy czwartek.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie