MultiVersus niedługo dostanie ogrom nowości, ale na sklep i gildie jeszcze sobie poczekamy

MultiVersus podbija Steama. Rekordowa liczba graczy robi wrażenie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli gracie w MultiVersus i zastanawiacie się, kiedy twórcy wprowadzą do gry gildie i sklep, lepiej uzbrójcie się w sporo cierpliwości. Game Director nie ma dobrych wieści.

Tony Huynh zdradził, że system gildii i sprawny sklep są przygotowywane przez deweloperów, ale na razie nie ma co liczyć na konkretny termin ich wprowadzenia. Deweloper zapowiedział jednak, że sieciowa bijatyka otrzyma niedługo jedną z największych aktualizacji w swojej (krótkiej) historii.

Zespół pracuje nad wprowadzeniem gildii i sklepu, ale to jeszcze trochę potrwa. Naszym głównym celem wciąż są fundamenty systemów, stabilność i poprawki błędów. Przyszłotygodniowy patch, który dodaje wiele fajnych rzeczy, będzie jednym z naszych największych. Jesteśmy coraz bliżej (jego wydania – red. ) każdego dnia.

– poinformował Game Director, Tony Huynh, na Twitterze

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów nadchodzącej aktualizacji. Możliwe, że patch wprowadzi nową zawartość w postaci bohaterów lub map, ale równie dobrze może skupić się na zmianach systemów i mechanik obecnych już w grze.

Warner Bros. może szykować nietypową niespodziankę dla miłośników memów. Odkryty przez graczy znak towarowy sugeruje, że do MultiVersus trafi postać znana z internetowych przeróbek.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie