Wygląda na to, że MultiVersus dostanie postać z mema

MultiVersus dostanie postać z mema? Big Chungus jako znak towarowy
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Twórcy MultiVersus mogą szykować niemałą niespodziankę dla miłośników memów. Do gry może trafić sam… Big Chungus. Serio.

Big Chungus to okrąglutka wersja Królika Bugsa, która przewija się w wielu memach. Choć sympatyczny wariant bohatera okres największej popularności ma już za sobą, wciąż jest elementem wielu żartów i przeróbek.

Warner Bros. postanowiło zarejestrować wizerunek Big Chungusa oraz jego imię jako znak towarowy, który ma zostać wykorzystany w nieokreślonej grze wideo. Nie trzeba być potomkiem Sherlocka Holmesa aby wywnioskować, że bohater w przyszłości najpewniej zasili zestaw bohaterów MultiVersus.

Wprowadzenie postaci z mema do grona znanych bohaterów ze światów marek Warner Bros. wydaje się być niecodzienną decyzją, ale ma to sens. Big Chungus jest obecnie bardziej rozpoznawalny niż niejeden bohater kreskówek. Nie zdziwię się, jeśli niektórzy młodsi gracze nie wiedzą nawet, że postać ta to w rzeczywistości Królik Bugs.

Niedawno do sieci wyciekła lista postaci, które wkrótce mają trafić na serwery MultiVersus. Do gry mogą zawitać takie sławy jak Scorpion z Mortal Kombat, Ben 10, Ted Lasso, Johnny Bravo i Samuraj Jack.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie