MS Flight Simulator – w San Francisco pojawiła się Godzilla. Zobaczcie wideo

0 komentarzy

Dzięki nowej modyfikacji do Symulatora Lotu od Microsoftu Zatoka San Francisco zostaje ubogacona gigantycznym, błyszczącym w słońcu posągiem filmowego potwora.

Użytkownik NexusMods Sergio Perea przygotował moda Godzilla for MSFS, który umiejscawia potężnego jaszczura na wybrzeżach San Francisco. Godzilla nie porusza się – jest to wyłącznie posąg. Modyfikacja jest dostępna pod tym adresem. Sergio Perea dołączył do plików instrukcję instalacji w języku angielskim.

W internecie można obejrzeć nagrania, które pokazują potwora w symulatorze. Jedno z nich publikujemy poniżej. Na filmiku gracz przelatuje nad jaszczurem i wokół niego. Wygląda to, trzeba przyznać, efektownie.

Premiera Microsoft Flight Simulator miała miejsce 18 sierpnia. Tytuł trafił na razie wyłącznie na pecety, zgarniając bardzo dobre oceny krytyków. O recenzjach pisaliśmy pod tym adresem. Wspominaliśmy też chociażby o wirtualnym kursie z Los Angeles do Dubaju – śmiałkowie lecieli bez przerw przez prawie 16 godzin. Natomiast tutaj pokazywaliśmy screeny i wideo z eksploracji huraganu Laura w grze.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się