Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

To może być przełom dla e-sportu. Turniej Counter Strike i League of Legends w VR!

Rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości rozszerzonej.

ESL oraz SLIVER.tv podpisały umowę partnerską, na mocy której będą transmitować Oakland Intel Extreme Masters w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends w VR. Posiadacze stosownych gogli do rzeczywistości rozszerzonej, doświadczą turnieju w całkiem interesujący sposób.

Relacja na żywo będzie zawierać nie tylko główny obraz ze starciami, ale także statystyki i możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy różnymi kamerami. Na środku wyświetlać się będzie duży ekran wzorowany na telebimie, a dodatkowe informacje na temat meczu widoczne będą na dole oraz po bokach.

Naszą wizję jest przekształcenie krajobrazu e-sportu na zawsze, poprzez włączenie zwiększonej liczby statystyk na żywo dzięki VR 360. Ten turniej to duży krok w wymienionym kierunku – opowiada Mitch Liu, założyciel i szef SLIVER.tv.

Poniżej znajdziecie materiał wideo, który pokazuje, jak ma wyglądać realizacja na żywo turnieju w VR. Całość została nagrana z użyciem kamer 360, więc poruszając myszką możecie symulować obrót głową, jakbyście mieli gogle VR na sobie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%