To może być przełom dla e-sportu. Turniej Counter Strike i League of Legends w VR!

To może być przełom dla e-sportu. Turniej Counter Strike i League of Legends w VR!
E-sport Newsy PC Polecamy

Rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości rozszerzonej.

ESL oraz SLIVER.tv podpisały umowę partnerską, na mocy której będą transmitować Oakland Intel Extreme Masters w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends w VR. Posiadacze stosownych gogli do rzeczywistości rozszerzonej, doświadczą turnieju w całkiem interesujący sposób.

Relacja na żywo będzie zawierać nie tylko główny obraz ze starciami, ale także statystyki i możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy różnymi kamerami. Na środku wyświetlać się będzie duży ekran wzorowany na telebimie, a dodatkowe informacje na temat meczu widoczne będą na dole oraz po bokach.

Naszą wizję jest przekształcenie krajobrazu e-sportu na zawsze, poprzez włączenie zwiększonej liczby statystyk na żywo dzięki VR 360. Ten turniej to duży krok w wymienionym kierunku – opowiada Mitch Liu, założyciel i szef SLIVER.tv.

Poniżej znajdziecie materiał wideo, który pokazuje, jak ma wyglądać realizacja na żywo turnieju w VR. Całość została nagrana z użyciem kamer 360, więc poruszając myszką możecie symulować obrót głową, jakbyście mieli gogle VR na sobie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie