Mount & Blade: Warband z datą premiery na PS4 i Xbox One

Mount & Blade: Warband z datą premiery na PS4 i Xbox One
Newsy PS4 XOne

Zagramy za kilkanaście dni!

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Koch Media na rynku polskim, informuje, że konsolowa wersja Mount & Blade: Warband zadebiutuje na rynku 16 września. Grę na PlayStation 4 i Xbox One wyceniono na 129,90 zł.

Mount & Blade: Warband – tytuł wśród graczy PC otoczony kultem i mający wierne grono sympatyków – wreszcie będzie dostępny na konsolach. Gracz trafi do wyjątkowego świata osadzonego w średniowieczny realiach. Sam wybierze ścieżkę, którą będzie kroczył – może handlować, wojować z innymi frakcjami, przeciągać przywódców na swoją stronę dzięki umiejętnym sojuszom, a nawet stanąć na ślubnym kobiercu, by zjednoczyć niektóre ziemie. Mount & Blade: Warband oferuje totalną swobodę i nieliniowość.

Dodatkowo grę wyróżniają intuicyjny system walki średniowiecznej, realne odwzorowanie najważniejszego oręża z epoki takiego jak miecze, łuki, lance i tarcze, dający wiele możliwości system kreacji postaci, imponujących rozmiarów, pełen dodatkowych aktywności otwarty świat oraz epickie bitwy na wielką skalę. Ostatecznym celem w Mount & Blade: Warband jest tron królestwa Calradii. Sposób w jaki zostanie on osiągnięty zależy od każdego z graczy.

Na uwagę zasługuje również oryginalna rozgrywka wieloosobowa dla 32 graczy – z podziałem na klasy i ośmioma trybami gry m.in. oblężeniem, polegającym na zdobywaniu i obronie twierdz.

Mount & Blade: Warband na PS4
Mount & Blade: Warband na PS4
Mount & Blade: Warband na Xbox One
Mount & Blade: Warband na Xbox One

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie