mount and blade 2 steam po polsku
0 komentarzy

Mount & Blade II: Bannerlord wreszcie po polsku. Sporo poprawek w nowej aktualizacji

Aktualizacja 1.7.0 do Mount & Blade II: Bannerlord dodała sporo nowej zawartości. Dla polskich graczy z pewnością najbardziej liczy się wsparcie języka polskiego.

No i na takie zmiany właśnie czekaliśmy! Najpierw Disco Elysium, teraz najnowszy M&B!

Mount & Blade II: Bannerlord po polsku

Choć najnowsza część M&B umożliwia graczom zabawę już od 2020 roku, tytuł wciąż znajduje się we wczesnym dostępie. Twórcy na szczęście chcą oddać w ręce graczy jak najbardziej kompletne i interesujące doświadczenie. Za sprawą patcha o numerze 1.7.0 wiemy, że pomyślano również o polskich graczach.

Nowa aktualizacja wprowadza bowiem obsługę polskiego języka. Oczywiście twórcy zaznaczają, iż jest to swego rodzaju „beta”, dlatego mogą pojawiać się błędy, które z czasem mają zostać naprawione. Nowy patch to jednak znacznie więcej zawartości.

Twórcy skupili się przede wszystkim na poprawkach. Trzeba przyznać – lista zmian robi wrażenie. Poprawiono niemalże każdy aspekty gry – wyleiminowano bugi, usprawniono optymalizację, a także zdecydowano się na zbalansowanie zasad rozgrywki. Gracze dostali zupełnie nowy system renderowania pola walki, a także „Order of Battle”, dzięki któremu mamy więcej do powiedzenia przed bitwą pod względem strategicznym. Do tego sporo mniejszych usprawnień, w tym opcja włączenia „slow motion” w trakcie wydawania rozkazów. Ogólnie trochę tego jest, tak więc polecam przeczytać notatki deweloperów dostępne na Steam.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%