Mortal Kombat 12 może powstawać - zrzut ekranu z Mortal Kombat 11

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Czy to już czas na Mortal Kombat 12? MK11 oficjalnie idzie w odstawkę

Mortal Kombat 12 najpewniej jest już w produkcji. NetherRealm potwierdza, że kończy wsparcie MK11, aby rozwijać nowy projekt.

Świat gier wideo nie byłby taki sam bez Mortal Kombat. Najnowsza, bo dwuletnia, odsłona serii była wspierana przez długi czas. Do gry trafiła masa aktualizacji, DLC i innych popremierowych dodatków. Każda historia ma jednak swój koniec i tym razem nie będzie inaczej.

NetherRealm potwierdza, że kończy wydawanie nowości do Mortal Kombat 11. Deweloperzy chcą skupić się na swojej nowej grze, którą zapewne jest Mortal Kombat 12. Fani MK11 nie otrzymają już więc nowej zawartości do gry.

NetherRealm skupia się teraz na swoim kolejnym projekcie i po ponad dwóch latach wspierania Mortal Kombat 11, DLC do gry, w tym (nowe – red. ) postacie, już się nie pojawią.

– napisali twórcy gry na Twitterze

To jednak dobre wieści. Nawet biorąc pod uwagę liczbę wypuszczonych DLC, odświeżenie formuły serii bardzo się przyda. Dodatkowo wystartowała przecież nowa generacja konsol, więc NetherRealm zyska sporo możliwości.

A co jeśli nie Mortal Kombat 12? W sieci krążą plotki wskazujące, że twórcy Mortala chcą stworzyć grę z postaciami z uniwersum Marvela. Ciężko jednak zweryfikować te doniesienia i musimy zaczekać na jakiekolwiek konkrety. Pewne jest natomiast, że na MK12 nie poczekamy bardzo długo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się