Sprawdzimy szalenie brutalne Mortal Kombat 1 przed premierą. Oto szczegóły

Mortal Kombat 1 przetestujemy za darmo. Oto szczegóły
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

NetherRealm zapowiedziało “stress test” serwerów Mortal Kombat 1, dzięki czemu chętni gracze zyskają szansę przetestować grę przed premierą. Musicie jednak mieć trochę szczęścia.

Deweloperzy ogłosili, że jeszcze przed premierą gry odbędzie się “stress test” serwerów. Brzmi świetnie, ale w praktyce potrzebujemy konsoli i… dostępu do testów. Ten nie jest gwarantowany, więc chętni powinni liczyć na sporo szczęścia. Ci, którzy zostaną jednak wybrani, sprawdzą dwa tryby gry.

Testy rozpoczną się 23 czerwca 2023 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego i potrwają do tej samej godziny 26 czerwca. Nie jest więc jakoś szczególnie długo, ale raczej w pełni wystarczy. Szkopuł w tym, że do wzięcia udziału trzeba się zarejestrować. Twórcy nie gwarantują dostępu wszystkim zainteresowanym, także przyda się Wam trochę szczęścia. A, no i Xbox Series X/S lub PS5 – bez konsoli nie pogracie, gdyż testy odbędą się tylko na tych platformach.

Chętni mogą zarejestrować się w tym miejscu. Trzeba posiadać konto WB Games. Pamiętajcie również, iż nie będą to stricte testy beta. Te faktycznie mają się odbyć w sierpniu i gwarantowany dostęp otrzymają posiadacze pre-orderów na grę. Tutaj zasada ta nie działa. “Celem jest celowe obciążenie naszej infrastruktury online i zidentyfikowanie potencjalnych problemów przed premierą gry” – wyjaśniają deweloperzy.

W trakcie “stress testu” będziemy mogli ograć tryb multiplayer jeden na jednego oraz “ograniczone” Klassic Towers dla jednego gracza. Zaproszeń do testu Mortal Kombat 1 na podany w zgłoszeniu adres e-mail należy spodziewać się do 21 czerwca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie