GTA V mod Godzilla

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Te mody do GTA V zmieniają gracza w Godzillę i King Konga [WIDEO]

Utalentowany fan produkcji Rockstar stworzył mody do GTA V, które przemieniają głównego bohatera w Godzillę, Mechagodzillę i King Konga.

Internauta o pseudonimie JulioNIB, który słynie z udanych modyfikacji do produkcji Rockstar (GTA V, GTA IV, Red Dead Redemption 2), opublikował właśnie swoje najnowsze dzieła. Mody zmieniają gracza w gigantycznego jaszczura bądź potężną małpę – zupełnie za darmo.

Jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszej twórczości JulioNIB, modder nie tylko zadbał o efektowny wygląd postaci, ale i wyposażył je w umiejętności specjalne. I tak na przykład Godzilla posiada smrodliwy oddech, którym podpala otoczenie, a King Kong umie wspinać się na drapacze chmur.

Jak to wygląda w praktyce, możecie zobaczyć na poniższych filmikach. Trzeba przyznać, że JulioNIB zna się na swojej robocie.

Stworzone przez siebie modyfikacje twórca udostępnia w serwisie Patreon. Jeśli chodzi o Godzillę i King Konga, JulioNIB zaznacza, że nie są to wersje ostateczne. Autor zamierza bowiem jeszcze udoskonalić swoją twórczość. Finalne wydania modów zostaną również udostępnione za darmo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się