Mody do GTA V – Franklin w roli Hulka wymiata!

Prezentujemy kolejną szaloną modyfikację do Grand Theft Auto V. Tym razem porozbijamy się po mieście Franklinem w skórce komiksowego Hulka. 

Ostatnio mogliśmy zobaczyć mod do GTA V, który pozwolił wcielić się w Supermana. Oprócz latania i super-mocy fajne było to, że twórca moda postanowił zmodyfikować twarz bohatera w taki sposób, by łączyła w sobie rysy Trevora, Franklina i Michaela. Chcecie zobaczyć efekt takiego eksperymentu? Filmik znajdziecie w tym newsie.


Dzisiaj pora na kolejnego superbohatera. Nowy mod do GTA V wprowadza na arenę Hulka! Pliki modyfikacji zawierają tekstury zmieniające w zielonego herosa jednego z bohaterów – Franklina. Jako Hulk dysponujemy naprawdę potężnym kopniakiem oraz piąchą. Jeden cios wysyła ciężarówkę w podniebną podróż, przed zielonym nawet czołgi pękają jak kartonowe pudełeczka. Oprócz nadnaturalnej siły otrzymamy również moc wysokiego skakania. Policjanci mogą natomiast ładować w Hulka ołów do woli – nasz bohater wszystko zniesie.

Tradycyjnie już przypominamy, że instalowanie modów jest zupełnie bezpieczne, jeśli bawimy się nimi w trybie dla pojedynczego gracza. Jeśli komuś przyjdzie natomiast przemienić się w Hulka w GTA Online, niech spodziewa się szybkiego bana od Rockstar.

Moda The HULK pobierzecie z tego miejsca. Po więcej ciekawych modyfikacji odsyłamy z kolei tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

25 Shares
Share25
+1
Tweet