Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mod do Wiedźmina 3 wyposaża Geralta w miecz z TES V: Skyrim

Oto kolejna ciekawa modyfikacja do Wiedźmina 3 dotycząca broni. Tym razem Biały Wilk otrzymuje możliwość walki mieczem ze Skyrima.

Jeśli znudziła wam się broń biała dostępna w Wiedźminie 3, to niezawodni twórcy modów ruszają z pomocą. Użytkownik Nexus Mods o pseudonimie milckywayy przygotował coś dla fanów Skyrima. Chodzi konkretnie o daedryczny długi miecz, który po ściągnięciu odpowiednich plików nabędziemy w jednym z trzech miejsc w uniwersum Wiedźmina.

Legendarną broń kupimy u ofirskiego kupca, kowala w Toussaint i w domu Hattoriego. Moda pobierzecie pod tym adresem.

Warto również wspomnieć o innych ciekawych ulepszeniach do Wieśka, jakie ujrzały światło dzienne w ostatnim czasie. Tutaj pisaliśmy o diamentowym mieczu z Minecrafta, którego autorem jest również milckywayy; natomiast pod tym adresem znajdziecie namiary na moda, który wyposaża Geralta w broń palną.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się