Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mod do Wiedźmina 3 dodaje do rozgrywki pistolety [WIDEO]

Z serwisu NexusMods można pobrać nietypową modyfikację, która wyposaża Geralta w broń palną. Otrzymujemy 10 pistoletów i wiele rodzajów amunicji.

Wiedźmin 3 oferuje różnorakie metody walki, ale mogą one z czasem znużyć nawet największego sympatyka serii. Jeśli macie ochotę spróbować czegoś nowego w tej kwestii, to może być ciekawa propozycja dla was. Mod o nazwie Firearms oferuje 10 unikalnych pistoletów.

Oczywiście nie jest to nic nowoczesnego – nie ma co oczekiwać karabinu maszynowego czy snajperki. Mówiąc o pistoletach, mamy na myśli coś, z czym Geraltowi zdecydowanie bardziej do twarzy, a więc stylową i zarazem hałaśliwą broń palną sprzed kilkuset stuleci.

Pierwszy pistolet otrzymujemy na 10. poziomie postaci, kupując u rzemieślnika schemat i zlecając wykonanie broni. Kolejne rodzaje są odblokowywane co kilka następnych poziomów. Oprócz tego, możemy też samodzielnie produkować amunicję – mod oferuje crafting aż 27 jej rodzajów.

Autorem dzieła jest użytkownik NexusMods o pseudonimie Roenaxx. Osoby zainteresowane pistoletami odsyłamy pod ten adres.

Poniżej publikujemy filmik, który pokazuje możliwości modyfikacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się