Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mod do Wiedźmina 3 wyposaża Geralta w miecz z Minecrafta

Jeśli kogoś znudziła broń dostępna w Wiedźminie 3, to zawsze można sięgnąć po modyfikacje. Jedna z najnowszych to coś szczególnie interesującego dla fanów Minecrafta.

Mod o tytule A Minecraft Sword zmienia miecz Geralta w charakterystyczną broń z pikseli. Autorem ulepszenia jest użytkownik forum Nexus Mods o pseudonimie milckywayy.

Aby zobaczyć, jak to wszystko wygląda, zerknijcie na poniższy filmik. Wygląda tak, jak powinno – i chyba działa równie dobrze. Zainteresowanych modem odsyłamy pod ten adres.

Gracze na pewno nie mogą narzekać na niedobór fanowskich ulepszeń do Wiedźmina 3 – tytuł cały czas cieszy się niemałą popularnością, pomimo że od jego premiery minęło już pięć lat. Niedawno pisaliśmy chociażby o modzie, który wyposaża Geralta w broń palną; oprócz tego całkiem świeżą sprawą jest możliwość sprawienia, że wilki stają się sojusznikami wiedźmina.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się