Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mod do Wiedźmina 3 umożliwia walkę kijem z The Walking Dead [WIDEO]

Nowa modyfikacja do Wiedźmina 3 wyposaża Geralta w Lucille – broń Negana z The Walking Dead.

Autorem moda jest użytkownik Nexus Mods o pseudonimie milckywayy. Wspomniana broń to nic innego niż kij baseballowy opleciony kolczastym drutem, który otrzymał miano Lucille na cześć żony złoczyńcy z serialu.

Po zainstalowaniu modyfikacji broń nabędziemy w trzech miejscach: u ofirskiego kupca, kowala w Toussaint i w domu Hattoriego. Pliki znajdziecie pod tym linkiem; jeśli chcecie zobaczyć, jak to wszystko działa w praktyce, obejrzyjcie poniższy filmik.

Warto również wspomnieć o innych ciekawych ulepszeniach do Wieśka dotyczących broni, jakie ujrzały światło dzienne w ostatnim czasie. Tutaj pisaliśmy o diamentowym mieczu z Minecrafta, a pod tym adresem informowaliśmy o legendarnym daedric sword ze Skyrima. Co ciekawe, za tymi wszystkimi modyfikacjami stoi ten sam modder.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się