Mission: Impossible 7 na pierwszym zwiastunie. Jest widowiskowo i… zaskakująco dobrze

Mission: Impossible 7
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

W sieci zagościł zwiastun Mission: Impossible 7. Na cały film opatrzony podtytułem Dead Reckoning Part 1 jeszcze trochę jednak zaczekamy.

Choć podobno materiał początkowo nie miał się tak wcześnie znaleźć w internecie, już dziś można bez problemu obejrzeć zwiastun Mission: Impossible 7. Film zapowiada się bardzo widowiskowo i możemy tu chyba liczyć na naprawdę dobrze zrobione sceny kaskaderskie. Niestety jak na razie nie wiadomo, jak potoczy się fabuła produkcji; wszelkie szczegóły są trzymane przez twórców w tajemnicy. Na informacje o nowych przygodach agenta Ethana Hunta musimy jeszcze zatem zaczekać.

W obsadzie filmu oprócz wcielającego się w główną rolę Toma Cruise’a znaleźli się m.in. Hayley Atwell, Rebecca Ferguson, Pom Klementieff, Vanessa Kirby, Cary Elwes, Shea Whigham, Simon Pegg, Ving Rhames, Indira Varma, Esai Morales, Mark Gatiss, a także Rob Delaney. Scenarzystą i reżyserem produkcji został Christopher McQuarrie.

Premierę filmu wyznaczono na 12 lipca 2023 i to z tego względu zaskoczenie może budzić tak wczesna prezentacja zwiastunu. Niemniej rzeczywiście jest on już dostępny, a zobaczyć go możecie poniżej. Produkcję podzielono na dwie części, a Mission: Impossible: Dead Reckoning Part 2 zadebiutuje w kinach 28 czerwca 2024 roku. Dla fanów Toma Cruise’a mamy jednak jedną dobrą wiadomość – już w tym tygodniu będzie można zobaczyć go w kinach w filmie Top Gun: Maverick.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie