Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Mission: Impossible 7. Zobaczcie walkę między Hayley Atwell i Esai Morales

Nowe zdjęcia z filmu Mission: Impossible 7 przedstawiają brutalne starcie bohaterów produkcji.

Scena została nakręcona we Włoszech, a dokładnie w Wenecji. Widzimy na niej konfrontacje dwóch istotnych dla fabuły postaci. Możemy m.in. zaobserwować jak Esai Morales łapie za szyję swoją przeciwniczkę. Ciężko jednak napisać co więcej o kontekście wywiązanej bójki.

Reżyserem Mission: Impossible 7 jest Christopherem McQuarri. Główna rolę zagra Tom Cruise, ujrzymy również Rebecce Ferguson, Pom Klementieff czy Gregory’ego Sanona.

Kręcenie filmu we Włoszech miało wywołać chaos na ulicach nad którym nikt nie był w stanie zapanować. Do prokuratury w Rzymie dotarło zawiadomienie wysłane przez obrońców konsumentów, przeciwko władzom Wiecznego Miasta, które wydało zezwolenie na kręcenie scen. Sparaliżowane ulice i utrudnienia dla mieszkańców, sugerują, że nie zapewniono wystarczających warunków by zachować ład i porządek w trakcie kręcenia scen.

Jak widać wokół MP 7 narosły kontrowersje i zrodziło się kilka problemów (m.in. zawieszono czasowo produkcję z powodu koronawirusa). Jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami, produkcja powinna trafić na ekrany w listopadzie 2021 roku

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się