Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Mionix – zestaw dla miłośników e-sportu

Zerknijcie na taką propozycję kilku przydatnych akcesoriów.

Dla każdego adepta sportów elektronicznych skompletowanie całego wyposażenia stanowi nie lada wyzwanie. Profesjonalny sprzęt z pewnością znacznie poprawi wyniki osiągane w grze. Chcąc zaoszczędzić czasu potrzebnego na wybór urządzeń, gracz może zainteresować się peryferiami od firmy Mionix.

Mysz stanowi najważniejszy element ekwipunku profesjonalnego gracza. W przypadku doboru gryzonia z najwyższej półki istotne są nie tylko parametry, ale także komfort użytkowania i wygodny chwyt. Myszka Castor ma spełniać oba te wymagania, a to dzięki uniwersalnej konstrukcji i zastosowaniu sensora optycznego PMW 3310.

Nierozłączny duet

Gryzonie bywają wybredne, przez co ich sensor gubi się na powierzchniach wykonanych z niektórych typów tworzyw. Radą na to mają być wykonane z mikrofibry podkładki Alioth oraz Sargas. Szwedzki producent przekonuje, że obie propozycje wykazują się nienaganną kompatybilnością przy współpracy z myszkami i to nie tylko tymi, które znajdują się w ich ofercie.

Mionix
Mionix

Bądź w centrum wydarzeń

Większość słuchawek gamingowych na rynku charakteryzuje się dość delikatną konstrukcją. Nash ma być w tym względzie wyjątkiem, który jednocześnie zachowuje przy tym wysokiej jakości dźwięk. Dodatkowo zamknięta konstrukcja pozwala odciąć się od zewnętrznych źródeł dźwięków i w całości skupić uwagę na wirtualnym polu bitwy.

Mionix
Mionix

Prostota i wytrzymałość

Klawiatury są peryferiami najbardziej wystawionymi na działanie naszych skrajnych emocji. Mionix Zibal został określony jako odporna konstrukcja, która stawi czoła graczom o wybuchowym temperamencie. Dodatkowym atutem mają być przełączniki Cherry MX Black, redukujące szansę na przypadkowe kliknięcie i zepsucie rundy niefortunnym missclickiem.
Myszka Castor kosztuje około 299 zł. Za podkładki Alioth i Sargas trzeba zapłacić kolejno od 69 i od 29 zł (w zależności od rozmiaru). Zakup słuchawek Nash to koszt około 469 zł, a klawiatury Zibal 579 zł.

Mionix
Mionix

Źródło: Mionix

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%