Jack Black jako Steve? Znany aktor pojawi się w filmie Minecraft

Minecraft Jack Black
Filmy Filmy i seriale Newsy

Fani gry Minecraft już pewnie zacierają ręce na wieść o nadchodzącym filmie. Do jego premiery pozostało trochę czasu, ale wieści zza kulis są co najmniej interesujące. Do obsady dołączył właśnie Jack Black, który wcieli się w postać Steve’a. Oznacza to jego udział jako jednej z głównych postaci w powstającym obrazie.

Jack Black i główna rola w filmie Minecraft

Już 4 kwietnia 2025 roku (tak, jeszcze ponad rok!) w kinach ma pojawić się film Minecraft. Obraz inspirowany popularną grą wideo ma zabrać widzów na fascynującą przygodę, której głównym celem będzie pokanie enderowego smoka. Już teraz możemy sądzić, że w produkcji nie zabraknie nie tylko ogromu smaczków dla fanów gry, ale też po prostu dobrego humoru i świetnych kreacji aktorskich. Skąd takie przekonanie? Wszystko dzięki nowemu aktorowi, który dołączył właśnie do obsady.

W filmie ma bowiem pojawić się sam Jack Black, czyli popularny aktor, muzyk i po prostu równy gość. Razem z nim na ekranie znajdzie się też m.in. Jason Momoa, Emma Myers czy Danielle Brooks i Sebastian Eugene Hansen. Zobaczcie na poniższe porównanie — czy widzicie podobieństwo?

Black chyba polubił się z kinematografią na podstawie gier wideo. Wszyscy pamiętamy jego genialny występ jako Bowser w Super Mario Bros. Facet radzi sobie świetnie, zarówno użyczając głosu, jak i w pełni odgrywając poszczególne postaci. To nie koniec wiązania jego filmowej kariery z grami wideo — wkrótce zobaczymy, jak poradził sobie w ekranizacji Borderlands. Premiera filmu będzie mieć miejsce 9 kwietnia tego roku, a Jacka usłyszymy jako… Tak, zgadliście — wcielił się w rolę Claptrapa.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie