„Możecie znać Tysona, ale czy znacie Mike’a?”. Nadchodzi serial o popularnym bokserze

Mike teaser. Serial o Tysonie już niebawem doczeka się premiery
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Hulu zaprezentowało teaser nadchodzącego serialu zatytułowanego Mike. Produkcja będzie poświęcona legendarnemu Mike’owi Tysonowi.

„Możecie znać Tysona, ale czy znacie Mike’a?” Tymi słowami amerykański serwis Hulu reklamuje nadchodzący miniserial poświęcony popularnemu niegdyś bokserowi. Całość w ośmiu odcinkach opowie o wzlotach i upadkach kontrowersyjnego dla wielu sportowca.

W tytułowego bohatera wcieli się tu Trevante Rhodes (Moonlight, Nie otwieraj oczu, Maczeta zabija). Młodszą wersję Tysona zagra natomiast B.J. Minor. Oprócz nich na ekranach mają pojawić się m.in. Kerry Sims, Scott MacDonald, a także Harvey Keitel. Nad serialem jako showrunnerka i producentka wykonawcza czuwa Karin Gist (Our Kind of People). Twórcą i scenarzystą produkcji został natomiast Steven Rogers (Ja, Tonya).

Nie wiadomo jak na razie, jak dokładnie przebiegnie fabuła tytułu. Można się jednak spodziewać, że serial opowie całą historię Mike’a Tysona: od dzieciństwa aż po dziś. Zapewne prześledzimy zatem jego losy od wczesnych lat dzieciństwa i pobytu w zakładzie poprawczym przez szczyt kariery zawodowej aż po prywatne problemy i wynikające z nich kontrowersje.

Premierę Mike’a zaplanowano na 25 sierpnia. Platforma Hulu nie jest wprawdzie dostępna w Polsce, lecz mimo to są szanse, że i polscy widzowie będą mogli zobaczyć serial. Serwis należy bowiem do Disneya, być może kraje inne niż Stany Zjednoczone zobaczą całość po prostu na Disney+. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Prey, czyli nowego tytułu z uniwersum Predatora.

Poniżej zobaczycie oficjalny teaser limitowanego serialu Mike:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie