Grimcutty to horror o demonicznym memie powołanym do życia. Zobaczcie przerażający trailer

Grimcutty to przerażający horror o internetowym memie. Jest zwiastun
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Co się stanie, gdy memy wymkną się spod kontroli? Mogą choćby… zabijać ludzi. Tak przynajmniej wynika ze zwiastuna nowego horroru Grimcutty.

Internetowe memy to broń obosieczna i z pewnością trzeba wystrzegać się ich nadużywania w różnych tematach. Te mogą bowiem choćby… powstać w formie całkiem rzeczywistego wcielenia i zacząć zabijać ludzi. Brzmi jak motyw na oklepany horror? W sumie to tak, ale zwiastun Grimcutty zapowiada jazdę bez trzymanki.

Mamy tu przecież dość tandetnie i pokracznie (a co za tym idzie – dość przerażająco) poruszającego się potwora, nastolatków na tropie tajemnicy i skrywających sekrety ich starych. Motywy klasyczne, a wykonanie? Ciężko powiedzieć, czy film będzie bardziej przerażał czy śmieszył, ale trzeba przyznać, że na zwiastunie umiejętnie łączy obydwie te emocje. Zobaczcie sami:

Grimcutty opowie nam historię podmiejskiej dziewczyny, która wraz z bratem musi naprawić to, co zepsuli jej rodzice. Ich paranoja przełożyła się bowiem na powołanie internetowego mema do życia i z pewnością nie chodzi tu o nosacza sundajskiego. Reżyserem został John Ross, (nie)znany z serialu The Birch na podstawie popularnego krótkiego metrażu.

W filmie występują Usman Ally (Seria Niefortunnych Zdarzeń), Shannyn Sossamon (Wayward Pines), Callan Farris (Gabby Duran & the Unsittables), Alona Tal (SEAL Team) oraz Kayden Koshalev (The Tragedy of Macbeth). Grimcutty to kolejny już film w halloweenowym lineupie Hulu, co oznacza, iż najpewniej w Polsce zadebiutuje na Disney+.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie