Microsoft broni gier na Xbox One przed Horizon: Zero Dawn oraz Uncharted 4

Szef działu marketingu Xbox Games przedstawia kontrę na hity z PlayStation 4.

Wiele osób kupuje daną konsolę dla ekskluzywnych produkcji, które nie są dostępne na konkurencyjnym sprzęcie. W erze gier multiplatformowych to swoiste wabiki na graczy, a wielkie kampanie marketingowe często opierają się właśnie o produkcje na wyłączność.


PlayStation 4 kojarzymy głównie z serią Uncharted i kto wie, czy nie dojdzie do tego wkrótce Horizon: Zero Dawn, które – jeśli wyniki sprzedaży będą zadowalające – ma szansę przerodzić się w dłuższy cykl. Jeden z graczy zapytał prowokacyjnie w serwisie Twitter, czy ktoś może mu odpowiedzieć, czy Xbox robi równie niesamowite ekskluziwy?

Temat podchwycił Aaron Greenberg, czyli szef działu marketingu Xbox Games, podkreślając, że konsola Microsoftu otrzymała niedawno takie produkcje jak Gears 4, Recore, Forza Horizon 3, Halo Wars 2 oraz Dead Rising 4.

Kiedy ten sam gracz stwierdził, że żadna z tych produkcji nie może konkurować z Horizon: Zero Dawn oraz Uncharted 4, Aaron Greenberg przyznał: To również świetne gry! Posiadam oba systemy i dużo na nich gram.

A jak Wy podchodzicie do sprawy ekskluzywnych produkcji na daną konsolę? Dajcie znać, dla jakich tytułów kupiliście PlayStation 4 lub Xbox One!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Ja

  Tez posiadam dwie dzięki Bogu

 • Filip

  Ja też gram na Pro i Xbox i nie wyobrażam sobie mieć tylko jednej i tracić połowę . Nie rozumiem polityki graczy którzy mają jedną daną konsole i kretyni napinają się chwaląc że to właśnie ich konsola jest najlepsza przy okazji atakujac i obrażając sprzęt i graczy konkurencji. Przecież to nie jest majątek. Ceny są ogólnodostępne dla tzw Kowalskiego. Nie rozumiem tych ludzi z jednym sprzętem i nigdy niezrozumiem

  • Szymon

   Gry i konsole są przystępne cenowo dla przeciętnego Kowalskiego, ale niekoniecznie dla przeciętnego syna Kowalskiego, a to takie osoby są fanbojami konsol czy PC, właśnie ze względu na możliwości finansowe – za kieszonkowe nie kupisz sobie dwóch konsol i jeszcze gier na nie.

 • AzumiChan

  W tej chwili jedyna armata jaka została już MS na pokładzie to State Of Decay 2, po genialnej jedynce nie może być gorzej i w zasadzie to dla mnie tytuł w który będę ogrywał jak orginał do dziś czyli ponad 2 lata.
  Undead Labs choć jest malutką firmą, zdaje sobie sprawę jak duża ciąży na niej odpowiedzialność ale wie co robi i jak duże nadzieje pokładają fani 1ki w tym tytule. To się poprostu nie może “nie udać”.

127 Shares
Share127
+1
Tweet