Miasto w grze Watch Dogs ma tętnić życiem

Ubisoft podzielił się nowymi screenami i faktami dotyczącymi produkcji.

Pora dnia będzie się zmieniała w czasie rzeczywistym, więc sporą część zadań przyjdzie nam zrealizować za dnia jak i pod osłoną nocy. Warunki pogodowe także nie będą jednostajne, czasem popada deszcz, zaskoczy nas silny wiatr bądź pojawi się mgła. Może się to rzecz jasna przełożyć na widoczność i stanowić przeszkodę w osiągnięciu celu.


Twórcy zapewniają, że na ulicach Chicago nie zaleją nas klony. Przygotowano bowiem ponad 3000 zestawów postaci oraz praktycznie nieograniczoną liczbę profili przechodniów. W zależności od pory dnia ich ilość będzie się zmieniała. Pewne jest natomiast to, że nasze ataki hakerskie będziemy mogli zastosować względem każdej napotkanej osoby.

Samo miasto ma zostać bardzo szczegółowo odwzorowane i składać się będzie z 6 odmiennych dzielnic, z czego każda będzie wyróżniać się unikatową atmosferą. Co się tyczy środków transportu to oprócz różnej maści samochodów, pojeździmy także rowerami. Producenci są tak pewni sukcesu, że nie wykluczają wydania drugiej części. Premiera gry już 27 maja.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet