Metal Gear Survive dostało zwiastun premiery

Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Oto jak prezentuje się kontynuacja znanej serii bez jej głównego twórcy.

Dziś do sieci trafił zwiastun premierowy Metal Gear Survive. Gra zadebiutuje na PS4, XOne i PC już 22 lutego. Do tego czasu powinien wystarczyć wszystkim zwiastun, który prezentujemy poniżej.

Metal Gear Survive stanowi rozwinięcie skradanki Metal Gear Solid V, a jednocześnie wprowadza nowe elementy eksploracji i surwiwalu. To jednocześnie spin-off gry Metal Gear Solid V, której akcja rozgrywa się w dziwnym, alternatywnym uniwersum.

Metal Gear Solid swojego czasu zrewolucjonizowało gatunek gier akcji i wprowadziło elementy skradankowe. Do dziś seria jest inspiracją dla wielu współczesnych produkcji. Ciekawe, czy bez głównego twórcy serii Hideo Kojimy, uda się dalej pociągnąć wózek do przodu. Czy jednak gra okaże się największą porażką serii Metal Gear Solid?

W trybie CO-OP możesz stworzyć zespół składający się z czterech graczy, a następnie infiltrować i bronić terenu przed hordami stworów. Rozmieść fortyfikacje i broń obronną w strategiczny sposób, aby zapewnić sobie przewagę nad wrogami, którzy przez cały czas rosną w siłę. Praca zespołowa i zaradność mają kluczowe znaczenie w dynamicznych misjach co-op.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.