Membrany w tych słuchawkach są wytrzymałe jak metal i cienkie jak kartka papieru

Zobaczcie najnowszą propozycję marki Bloody.

Bloody poszerza ofertę o dwa modele zestawów słuchawkowych z hybrydowymi membranami M.O.C.I. – M510 oraz M550. Dzięki wykorzystaniu bioinżynierii i nanotechnologii słuchawki oferują wysoką wytrzymałość i czysty dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

Bloody M510 oraz M550 charakteryzują się stonowanym designem, który docenią fani klasycznych projektów. Obie konstrukcje wykończone są ekoskórą. Obszyto nią zarówno nauszniki, jak i pałąk wzmocniony aluminiowymi elementami.

Miękkie poduszki zapewniają wygodę, nawet podczas wielogodzinnych maratonów z grami. Za produkcję dźwięku w nowych słuchawkach Bloody odpowiadają duże, 40 milimetrowe przetworniki. Wykorzystując złącze mini-jack 3,5 milimetra, oba zestawy współpracują zarówno z komputerami, jak i konsolami oraz większością smartfonów.

Słuchawki M510 to konstrukcja nauszna, bardziej kompaktowa niż wokółuszne słuchawki M550. W tych drugich nauszniki wyprofilowano dla komfortu użytkowania i maksymalnego wytłumienia dźwięków otoczenia. Oba zestawy posiadają umieszczony na przewodzie mikrofon, działający w częstotliwościach 75Hz – 16kHz, o czułości -45 decybeli. Dla wygody przenoszenia, w obu urządzeniach nauszniki można obrócić o 90 stopni, a sam przewód o kwadratowym przekroju, zabezpieczającym przed poplątaniem, jest odpinany.

Najważniejszym elementem nowych zestawów słuchawkowych jest hybrydowa membrana wykonana w technologii M.O.C.I. Do jej produkcji użyto nanorurek węglowych oraz nanowłókien specjalnie hodowanej w tym celu grzybni.

Połączenie dwóch materiałów o różnej charakterystyce zaowocowało stworzeniem membrany, która zachowuje wytrzymałość metalu przy grubości kartki papieru. Dzięki temu słuchawki M510 oraz M550 generują krystalicznie czyste soprany i tony średnie. Zewnętrzna część membrany, wykonana w technologii High Flex, zapewnia jej dużą elastyczność, generując głębokie basy. Dzięki tej zaawansowanej konstrukcji, słuchawki Bloody wytwarzają spójny i czysty dźwięk w zakresie od 10Hz do 22kHZ.

Słuchawki M510 i M550 dostępne są w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenach od 139zł (M510) oraz 149zł (M550).

Źródło: Bloody

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.