MediEvil Remake na PS4. Oglądajcie gameplay offscreen

Sir Daniel powróci do nas już w październiku, w ramach odświeżonej pierwszej części kultowego MediEvil. Dzisiaj możemy zerknąć na małe fragmenty rozgrywki.

Remake’i takich gier jak Crash i Spyro udowodniły, że klasyka się sprzedaje, wystarczy ją ubrać jedynie w nowe szaty. Podobny sukces może osiągnąć kolejna przeróbka dawnego hitu – MediEvil. Choć gra zawita na PlayStation 4 w październiku tego roku, nie mieliśmy jeszcze okazji spojrzeć na dłuższy gameplay. Poniższy materiał nie syci, lecz jak dotąd, daje nam chyba najlepszy wgląd w to, czego możemy oczekiwać. Filmik jest niestety w języku portugalskim, lecz co tam – to w końcu sir Daniel jest głównym aktorem tego małego spektaklu. Zapraszamy więc do oglądania!

Przypominamy, że poza odmłodzeniem wizualnym gry, nic się w zasadzie nie zmienia. Fabuła jest taka sama jak w oryginale z 1998 roku, czyli wchodzimy w skórę (kości?) Daniela Fortesque – rycerza poległego na początku wielkiej bitwy. Po 100 latach w grobowcu bohater zostaje wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności.

Data premiery MediEvil Remake nastąpi w dniu 25 października 2019 roku, czyli jeszcze przed gorącym okresem świątecznym.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: