MediEvil – 1998 vs. 2019 porównanie gameplay’u. Nie tylko lepsza grafika

MediEvil w odświeżonej wersji zawita w tym miesiącu na PlayStation 4, a Sony wypuszcza na ostatniej prostej porównanie rozgrywki kiedyś vs. dzisiaj

MediEvil zdobyło niezwykłą popularność na pierwszej konsoli PlayStation, lecz w odróżnieniu choćby od trylogii Crash Bandicoot, oryginalny tytuł zawiera pewne archaizmy, które mogłyby być nie do przeskoczenia dla współczesnych graczy. Dlatego nadchodzący remake z kościstym rycerzem to nie tylko odpicowana szata graficzna.

Sony prezentuje fajne porównanie MediEvil – 1998 vs. 2019 Gameplay Comparison, dzięki któremu zobaczycie, że oprócz grafiki zmieniło się coś jeszcze. Praca kamery została znacznie poprawiona, zmianie ulega walka oraz sterowanie bohaterem.

To wszystko ma sprawić, że MediEvil w wersji na PlayStation 4 ponownie porwie graczy miodnością, tak jak zrobił to pierwowzór z PSX-a. Przypominamy, że podczas gry wcielamy się w Daniela Fortesque – rycerza poległego na początku wielkiej bitwy. Po 100 latach w grobowcu bohater zostaje wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności.

MediEvil Remake zadebiutuje w pełnej polskiej wersji językowej już 25 października, a tutaj złożycie zamówienie przedpremierowe na pudełkowe wydanie gry:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: