Jedna z najgorszych gier w historii zagościła na maturze z języka angielskiego

Big Rigs - zrzut ekranu
Newsy PC

Matura 2022 mogła wywołać uśmiech na twarzach graczy, którzy interesują się kiepskimi tytułami. W arkuszu z języka angielskiego wspomniano o pewnym kultowym crapie.

Poziom podstawowy tegorocznej matury z języka angielskiego zawierał dwa nagrania, w których wspomniano o grach wyścigowych. Jedna z nich była opisywana jako świetna produkcja z piękna oprawą, lecz nie wymieniono jej tytułu. Drugą opisywaną produkcją było Big Rigs, czyli gra, którą uznaje się za jedną z najgorszych w historii branży.

Tytuł może (nie) pochwalić się średnią jedynie 8 punktów w serwisie Metacritic. Jest to wynik tak legendarnie słaby, że grze nie szczędzono krytyki również w nagraniu, które pojawiło się na tegorocznej maturze.

Big Rigs jest reklamowane jako gra wyścigowa z ciężarówkami, w której gracze muszą przewieźć ładunek przez Stany Zjednoczone, unikając policji i jadąc szybciej niż inni kierowcy. Ale do wyboru były tylko trzy stare ciężarówki, wyglądały głupio. Co więcej, gdy zacząłem jeździć, ciężarówka obok mnie nie ruszyła się z linii startu, więc właściwie nie miałem konkurentów podczas mojego wyścigu! Co za strata czasu!

– usłyszeli tegoroczni maturzyści
Źródło: Arkusze.pl

Big Rigs to naprawdę koszmarnie zła gra. Malutka ilość zawartości, o której wspomniano w arkuszu, to jedno, ale same fundamenty rozgrywki również pozostawiają wiele do życzenia. Fizyka pojazdów prawie nie istnieje, a jak już daje o sobie znać, to wywołuje szeroki uśmiech politowania. O abstrakcyjnej wręcz ilości błędów i skopanym po całości interfejsie szkoda nawet wspominać.

Zobaczcie sami, jak „cudownie” prezentuje się rozgrywka w Big Rigs.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie