Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mass Effect: Legendary Edition – poznaliśmy datę premiery remasterów?

Bardzo możliwe, że w końcu poznaliśmy datę premiery Mass Effect: Legendary Edition. Słynne portale branżowe potwierdzają informację.

Po wielu miesiącach plotek i gdybań otrzymaliśmy potwierdzenie tego, że odświeżona trylogia Mass Effect faktycznie powstaje. Przecieki mówią, remaster ma pewne problemy, ale BioWare wciąż podkręca oczekiwania fanów.

Wielką niewiadomą pozostaje jednak data premiery, której ujawnienia próżno mogliśmy wyglądać w przeciągu ostatnich miesięcy. Potwierdziły się więc informacje, że Legendary Edition zadebiutuje w 2021 roku, co może zarówno napawać optymizmem, jak i niepokoić.

Wygląda jednak na to, że poznaliśmy przewidywaną datę premiery gier. Portale Gamespot i BleedingCool twierdzą, że Mass Effect: Legendary Edition ma pojawić się w lutym 2021 roku, czyli stosunkowo niedługo. Nie są to jednak informacje oficjalnie potwierdzone przez wydawcę.

Za rzeczonymi doniesieniami przemawia fakt, że odświeżona trylogia faktycznie ma zadebiutować na początku 2021 roku, a dodatkowo, pod koniec lutego, swoją premierę ma mieć nowy artbook Mass Effect, który idealnie wpasowałby się w premierę świeżego wcielenia oryginalnej trylogii.

Choć informacje pochodzą z bądź co bądź wiarygodnych źródeł, to warto poczekać na oficjalne ogłoszenia Electronic Arts. Nie możemy mieć pewności, skąd rzeczone serwisy posiadają informacje o dacie premiery remasterów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się