Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mass Effect Legendary Edition to już pewniak. Gra została oceniona przez Koreańczyków

Nareszcie fani serii mogą spać spokojnie. Mass Effect Legendary Edition zostało ocenione przez koreańską agencję ratingową.

Remaster trylogii Mass Effect wyciekł do sieci już tyle razy, że dziwnym by było, gdyby projekt okazał się nieprawdziwy. W końcu dostaliśmy jednak oficjalne potwierdzenie tego, że gra faktycznie powstaje.

Koreańska agencja oceniająca gry opublikowała nowe zestawienie obsłużonych przez siebie produkcji. Na liście znalazł się pewien tytuł, który szczególnie nas interesuje.

Źródło: GRAC

ME: Legendary Edition trafiło do certyfikacji jeszcze we wrześniu, co oznacza, że wszystkie wcześniejsze plotki były prawdziwe. Zapowiedzenie produkcji przez EA jest już jedynie kwestią czasu i kto wie, może z odświeżeniem serii zapoznamy się w ciągu kilku najbliższych miesięcy?

Przypomnę tylko, że w podobny sposób ujawniono remaster NFS Hot Pursuit, który został zapowiedziany tydzień po pokazaniu się na liście GRAC.

Wspomnę też, że według doniesień zestaw ma zawierać wszystkie trzy odsłony serii i komplet wypuszczonych do nich DLC. Remaster ma ominąć tryb multiplayer ME 3, co może rozczarowywać, jednak jest dość zrozumiałe.

Niedawno w sieci zrobiło się dość głośno o tym, że EA miało problemy z przygotowaniem odnowienia dla pierwszej odsłony cyklu. Wydawca podjął więc decyzję, aby opóźnić projekt.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się