Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mass Effect Trilogy Remastered wyciekło po raz kolejny. Kiedy zapowiedź?

Mass Effect Trilogy Remastered pojawiło się w ofercie kolejnego sklepu. Czy EA Games w końcu zdecyduje się zapowiedzieć odświeżenie kultowej serii?

Mało jest w świecie gier wideo serii tak cenionych jak Mass Effect. Szalenie popularna space opera trochę opadła z sił po przeciętnej Andromedzie i od tego czasu nie usłyszeliśmy o potencjalnej kontynuacji jednych z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Na szczęście fani cyklu mogą doczekać się niedługo małego wynagrodzenia.

Austriacki sklep Gameware zamieścił w swojej ofercie Mass Effect Trilogy Remastered. Gry miałyby trafić na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a ich ceny ustalono 60 i 50 euro.

Sprzedawca odpowiadał wcześniej za przedwczesne ujawnienie takich gier jak Need For Speed Heat i Devil May Cry 5, jednak nie słynie on tylko z potwierdzonych przecieków. Na stronie sklepu pojawiło się również między innymi GTA VI, co znacznie odbiera mu wiarygodności w kwestii ujawniania nowych produkcji.

W tym przypadku sytuacja jest jednak o tyle ciekawa, że nie jest to pierwszy wyciek informacjiMass Effect Trilogy Remastered. O zremasterowanych przygodach Sheparda słyszy się już któryś raz z kolei.

Możliwe, że pojawianie się gry w kolejnych sklepach jest jedynie efektem kuli śnieżnej. Nieświadomi sprzedawcy mogą powielać fałszywe informacje o grze i przedwcześnie dodawać ją do swojej oferty jeszcze przed uzyskaniem informacji od wydawcy.

Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, to odświeżona trylogia może zadebiutować na rynku już 30 października.

Źródło: Gameware
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się